Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Kleen-Tex wyznaczył nowego Dyrektora Zarządzającego w Europie.

Gary Haynes

Kleen-Tex, wyznaczył Gary'ego Haynesa na nowego dyrektora zarządzającego w Europie.

Gary (l. 54) dołącza do zespołu Kleen-Tex uprzednio pełniąc funkcję wiceprezesa w Armstrong World Industries oraz Smiths Environmental Products, gdzie obejmował stanowisko dyrektora zarządzającego.

Zadaniem jego będzie przenieść Kleen-Tex Europe na nowy poziom jakości, kładąc silny nacisk na kreowanie jeszcze lepszego doświadczenia współpracy między nami a klientami korzystającymi z naszych produktów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu produkcyjnemu, w połączeniu z umiejętnościami zarządzania oraz obsługi klienta, będzie on liderem dalszego rozwoju firmy Kleen-Tex zarówno na rynku produktów komercyjnych jak i domowych.

"Kleen-Tex jest szanowaną marką w branży mat i cieszę się, że dołączam w ekscytującym momencie jej rozwoju. Przez ponad pięć dekad klienci wybierali produkty Kleen-Tex, ze świadomością, że otrzymują produkt wysokiej jakości. Zamierzam stworzyć jeszcze lepszą obsługę klienta dzięki opracowaniu solidnych systemów CRM i dedykowanych portali obsługi klienta, dzięki którym współpraca z nami stanie się bardziej przejrzysta i komunikatywna ".

Gary będzie współpracował ze zgranym europejskim kierownictwem wyższego szczebla, w skład którego wchodzi CFO Dr. Carolin Porcham, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Lee Fox oraz dyrektor operacyjny Artur Mijas.