Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00
Kleen-Tex
Sublimation
Oznakowanie Przeciwpożarowe

Oznakowanie Przeciwpożarowe

Oznakowanie, którego nie da się pominąć!

EcoAbsorb
Certyfikacja normy środowiskowej ISO 14001: 2015

Kleen-Tex dostarcza oryginalne, zrównoważone rozwiązania dzięki którym pomieszczenia są czystsze, bezpieczniejsze i piękniejsze a klientom zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie.

Potrzebujesz wytrzymałych mat do ciągów komunikacyjnych, funkcjonalnych mat do firmy i specjalistycznych mat przemysłowych? Szukasz mat reklamowych z logo do promocji w POS, identyfikacji wizualnej lub jako gadżety reklamowe? A może chcesz mieć w domu maty własnego projektu z napisem lub grafiką, które można z łatwością prać w pralce? W Kleen-Tex nie ma ograniczeń! Zapewnimy Ci kreatywne rozwiązania dla czystszych, bezpieczniejszych i piękniejszych przestrzeni.

Jako światowy producent mat mamy za sobą ponad pół wieku doświadczeń. W relacjach biznesowych jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc nie tylko w odkrywaniu i rozwoju produktów, ale też w dostawach, promocji, sprzedaży i serwisie mat.

Bogate portfolio spełni oczekiwania wielu różnorodnych klientów, którzy docenią jakość i funkcjonalność naszych mat. Co równie ważne, nasze maty są „Made in Europe”, a to oznacza sprawdzone materiały, solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Wkrocz z nami w świat mat – w świat Kleen-Tex!

make more of your floor

Kleen-Tex, inteligentne rozwiązania dla Twojej podłogi

Kleen-Tex to międzynarodowy producent mat podłogowych o największym wachlarzu produktów i możliwościach ich zastosowania.

Jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym, a nasza przyjazna obsługa klienta zawsze służy radą i pomocą.

Zostań Oficjalnym Partnerem już dziś i podaruj swojej firmie efekt WOW!