Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00
Certyfikacja normy środowiskowej ISO 14001: 2015

:: C O R O N A V I R U S ::

Szanowni Klienci,

Kleen-Tex Europe nadal rozwiązuje problemy związane z pandemią COVID-19. W trakcie naszej działalności produkcyjnej jak również w łańcuchu dostaw stawiliśmy czoła wielu wyzwaniom. Nasze zespoły administracyjne zostały wycofane ze swoich biur w Austrii, Polsce i Wielkiej Brytanii i pracowały przez kilka miesięcy zdalnie, na szczęście wszyscy wrócili już do biur.

Nadal planujemy produkcję pod bieżące zamówienia, bez uzupełniania stanów magazynowych, ponieważ jak w większości firm, w tym w naszym rozciągniętym łańcuchu dostaw, króluje gotówka, dlatego nie możemy ponosić nadmiernego ryzyka płynności inwestując w znaczne ilości surowców i / lub zapasów produktów gotowych w tej chwili, dlatego planowanie jest niezbędne przed tradycyjnym szczytem sezonu zimowego. Zachęcam te firmy, które zwykle zamawiają w dużych ilościach na zimę, aby zaczęły planować zakupy już teraz, ponieważ łańcuchy dostaw nie pracują na 100% swoich mocy produkcyjnych.

Prosimy o kontakt z lokalnymi przedstawicielami, jeśli potrzebują Państwo wsparcia lub pomocy w zakresie wymagań zimowych.

Godziny pracy w Austrii zmienią się od 1 lipca , w związku z odejściem od krótszego dnia pracy w naszym austriackim biurze. Godziny pracy będą takie jak dla zespołów w Polsce i Wielkiej Brytanii, ponieważ staramy się, aby nasz europejski biznes był możliwie najbardziej wydajny, a jednocześnie był w stanie wspierać coraz bardziej dynamiczny rynek europejski.

Z przyjemnością ogłaszam również, że nasza siostrzana firma w USA nabyła zakład produkcyjny w La Grange w stanie Georgia wyłącznie w celu odtworzenia wysokiej jakości mat z podkładem gumowym w USA. Obecnie budowany jest nowy zespół, a produkcja w USA ma rozpocząć się jesienią 2020 roku.

Cały zespół Kleen-Tex nadal wspiera pracowników służby zdrowia, którzy dali z siebie tak wiele się w Europie w ciągu ostatnich 3 miesięcy, myślimy także o tych bliskich, którzy nie są już z nami. Mimo wszystkich utrudnień dążymy do stopniowego powrotu do nowej normalności a także udanego lata.

Z poważaniem

Gary Haynes

Dyrektor Zarządzający

 

 

Kreatywne rozwiązania firmy Kleen-Tex sprawiają że przestrzenie są czystsze, bezpieczniejsze i piękniejsze, a każdy krok jest dla naszych klientów niepowtarzalnym doświadczeniem.

Potrzebujesz wytrzymałych mat do ciągów komunikacyjnych, funkcjonalnych mat do firmy i specjalistycznych mat przemysłowych? Szukasz mat reklamowych z logo do promocji w POS, identyfikacji wizualnej lub jako gadżety reklamowe? A może chcesz mieć w domu maty własnego projektu z napisem lub grafiką, które można z łatwością prać w pralce? W Kleen-Tex nie ma ograniczeń! Zapewnimy Ci kreatywne rozwiązania dla czystszych, bezpieczniejszych i piękniejszych przestrzeni.

Jako światowy producent mat mamy za sobą ponad pół wieku doświadczeń. W relacjach biznesowych jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc nie tylko w odkrywaniu i rozwoju produktów, ale też w dostawach, promocji, sprzedaży i serwisie mat.

Bogate portfolio spełni oczekiwania wielu różnorodnych klientów, którzy docenią jakość i funkcjonalność naszych mat. Co równie ważne, nasze maty są „Made in Europe”, a to oznacza sprawdzone materiały, solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Wkrocz z nami w świat mat – w świat Kleen-Tex!

Wejdź do

Kleen-Tex, inteligentne rozwiązania dla Twojej podłogi

Kleen-Tex to międzynarodowy producent mat podłogowych o największym wachlarzu produktów i możliwościach ich zastosowania.

Jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym, a nasza przyjazna obsługa klienta zawsze służy radą i pomocą.

Zostań Oficjalnym Partnerem już dziś i podaruj swojej firmie efekt WOW!