Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00
Oznakowanie Przeciwpożarowe

Oznakowanie Przeciwpożarowe

Oznakowanie, którego nie da się pominąć!

EcoAbsorb
Certyfikacja normy środowiskowej ISO 14001: 2015
Please wear a Face Mask
Hand Sanitiser Dispenser Kits
Kids Keep Your Distance

:: C O R O N A V I R U S ::

Szanowni Klienci,

Ostatnie 4 miesiące były dla nas wszystkich bardzo trudne. W Kleen-Tex skupiliśmy się na utrzymaniu wysokiego poziomu obsługi klienta, aby wspierać tych, którzy nadal byli w stanie funkcjonować, pomimo rygorystycznych ograniczeń spowodowanych pandemią. W tym okresie koncentrowaliśmy się bardzo mocno na tym, jak zrównoważyć wyniki operacyjne, dbać o dobre samopoczucie naszego zespołu i oczywiście płynność biznesową. Jak w większości firm, nasze wyzwania zmieniały się z godziny na godzinę w miesiącach marcu i kwietniu, zanim nastąpił stały wzrost do bardziej stabilnego środowiska biznesowego w maju i czerwcu. Z przyjemnością możemy poinformować, że tendencja wzrostowa utrzymała się na stałym poziomie aż do lipca, pomimo wielu miejsc w całej Europie, gdzie sytuacja spowodowana pandemią była mocno niekorzystna. Interesujące jest to, że mówi się teraz o matach jako o istotnym elemencie w budynkach, ponieważ ludzie dostrzegają zarówno korzyści funkcjonalne, jak i możliwość dodawania skutecznych komunikatów higienicznych i ostrzegawczych.

Sierpień jest ogólnie spokojnym okresem dla naszej firmy i naszych partnerów, ponieważ wszyscy cieszymy się latem, a okres urlopowy trwa w najlepsze. Jednak Kleen-Tex nie zamknie działalności produkcyjnej w sierpniu, ponieważ będziemy przygotowywać się do naszego tradycyjnego sezonu zimowego, który, jak wszyscy oczekujemy, będzie zupełnie innym sezonem dla produkcji mat w 2020 roku. Przez cały czas zachowujemy czujność i wsparcie naszym klientom, a nasi dostawcy stają na wysokości zadania, by zapewnić wysoką jakość i terminowość dostaw materiałów pochodzących z Europy.

Uzgodniliśmy, że będziemy nadal planować nasze działania produkcyjne wokół [FIFO], nadając naszym klientom priorytet [MTO], a nie budując lub utrzymując duże ilości zapasów magazynowych. Dzięki zwiększonym możliwościom magazynowym po inwestycjach poczynionych w zeszłym roku jesteśmy w stanie przechowywać stoki naszych klientów, ale muszą one zostać w całości opłacone.

Jak wspominałem wcześniej, zrównaliśmy godziny pracy wszystkich naszych zespołów w Europie i mam przyjemność ogłosić, że pełne wdrożenie tego projektu zostało już zakończone. Wszystkie nasze jednostki będą dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Z przyjemnością informuję również, że w następstwie uzyskania ostatniego certyfikatu środowiskowego ISO14001 tworzymy zespół „ambasadorów” ochrony środowiska w naszych regionalnych jednostkach, aby dalej badać sposoby pozytywnego oddziaływania na środowisko przez Kleen-Tex. Obejmie to m.in przyszły wybór produktów i materiałów do produkcji mat, opakowań, ekologię w naszych zakładach. Ponieważ społeczność jest jedną z naszych podstawowych wartości, uważamy, że możemy coś zmienić, aby poprawić środowisko, mamy nadzieję, że będziemy mogli podzielić się wkrótce naszymi doświadczeniami i z Państwem.

Zespół zarządzający Kleen-Tex pragnie również podziękować różnym wszystkim medykom i zespołom związanych z walką z pandemią w całej Europie za ich ogromną i ciężką pracę i profesjonalizm w nadzwyczajnych okolicznościach. Dziękujemy! Wszyscy skupiamy się na wyjściu z pierwszej fali i planujemy jeszcze skuteczniejsze przeciwdziałanie kolejnym. Życzymy wspaniałego lata i nie możemy się doczekać, aby wesprzeć Państwa podczas kolejnego szczytu sezonu jesienno-zimowego.

Gary Haynes

Dyrektor Zarządzający

 

 

Kreatywne rozwiązania firmy Kleen-Tex sprawiają że przestrzenie są czystsze, bezpieczniejsze i piękniejsze, a każdy krok jest dla naszych klientów niepowtarzalnym doświadczeniem.

Potrzebujesz wytrzymałych mat do ciągów komunikacyjnych, funkcjonalnych mat do firmy i specjalistycznych mat przemysłowych? Szukasz mat reklamowych z logo do promocji w POS, identyfikacji wizualnej lub jako gadżety reklamowe? A może chcesz mieć w domu maty własnego projektu z napisem lub grafiką, które można z łatwością prać w pralce? W Kleen-Tex nie ma ograniczeń! Zapewnimy Ci kreatywne rozwiązania dla czystszych, bezpieczniejszych i piękniejszych przestrzeni.

Jako światowy producent mat mamy za sobą ponad pół wieku doświadczeń. W relacjach biznesowych jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc nie tylko w odkrywaniu i rozwoju produktów, ale też w dostawach, promocji, sprzedaży i serwisie mat.

Bogate portfolio spełni oczekiwania wielu różnorodnych klientów, którzy docenią jakość i funkcjonalność naszych mat. Co równie ważne, nasze maty są „Made in Europe”, a to oznacza sprawdzone materiały, solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Wkrocz z nami w świat mat – w świat Kleen-Tex!

Wejdź do

Kleen-Tex, inteligentne rozwiązania dla Twojej podłogi

Kleen-Tex to międzynarodowy producent mat podłogowych o największym wachlarzu produktów i możliwościach ich zastosowania.

Jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym, a nasza przyjazna obsługa klienta zawsze służy radą i pomocą.

Zostań Oficjalnym Partnerem już dziś i podaruj swojej firmie efekt WOW!