Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00
Rozpowszechniajcie Informację nie wirusa

:: C O R O N A V I R U S ::

Poniedziałek 18 maja 2020 r.

Drogi Kliencie,

W trakcie łagodzenia ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 w całej Europie, Kleen-Tex nadal obserwuje inną dynamikę w naszej działalności. Podczas gdy koniec marca i kwiecień były bardzo trudnymi miesiącami, udało nam się utrzymać działalność przez cały ten okres i jestem niezwykle dumny z naszych zespołów w całej Europie, które wyjątkowo dobrze poradziły sobie z kryzysem. Jak wcześniej informowaliśmy, nasi partnerzy w łańcuchu dostaw również osiągnęli dobre wyniki i chciałbym im jeszcze raz podziękować za ich niezwykłe wysiłki.

Zdecydowana większość zespołu administracyjnego w Austrii, obsługującego Europę Zachodnią, wróciła do swoich biur. Nasz zespół administracyjny w Polsce obsługujący Europę Środkową i Wschodnią oraz Bliski Wschód również wrócił do swojego biura. Oba zespoły pracują zgodnie z naszymi ocenami ryzyka COVID-19.

Brytyjski zespół pracuje obecnie nadal z domu, zarówno w Turtle Mat, jak i Kleen-Tex. Ponieważ jednak Wielka Brytania rozpoczyna eliminowanie ograniczeń, planujemy formalny powrót do pracy w Wielkiej Brytanii w ciągu najbliższych tygodni.

Nasz dział sprzedaży handlowej w terenie w całej Europie nadal pracuje w swoich domowych biurach, ale wiele krajów zezwala teraz na bezpośrednie spotkania biznesowe, aczkolwiek z zachowaniem dystansu społecznego.

Pod względem produkcji, ze względu na znaczny wzrost zamówień na maty z nadrukowanym logo, wróciliśmy teraz do trzech zmian w szeregu komórek roboczych. W maju nastąpił stały i zachęcający wzrost portfela zamówień - i to wymagało powrotu do większej zdolności produkcyjnej. Wciąż jednak koncentrujemy się na produkowaniu mat zamówienie, a zmiana obejmująca produkty na stan magazynowy nie jest obecnie planowana. Chroni to naszą płynność, ale wspiera także naszych partnerów w rozszerzonym łańcuchu dostaw, którzy również planują powrót do pełnych mocy produkcyjnych.

W związku z nadchodzącym latem i prawdopodobieństwem stopniowego powrotu do „normalności” chciałbym zasugerować tym, którzy mają największe zapotrzebowanie na maty w zimie, aby zaplanowali swoje zamówienia już teraz, abyśmy wszyscy mogli zapewnić efektywny i zrównoważony poziom usług podczas następnych sześciu miesięcy.

Zespół zarządzający Kleen-Tex chciałby również podziękować różnym zespołom medycznym i zdrowotnym w całej Europie za ich niesamowitą ciężką pracę i profesjonalizm w wyjątkowych okolicznościach. Dziękujemy Wam.

Z poważaniem

Gary Haynes

Dyrektor Zarządzający

 

 

Turtle Mat

Turtle Mat Company

Po przejęciu The Turtle Mat Company Limited pod koniec 2016 roku z przyjemnością ogøaszamy legalne połączenie The Turtle Mat Company Limited z Kleen-Tex Industries Limited. Zmiana wejdzie w życie od 30 kwietnia 2020 r.

Ten krok spełnia nasz podstawowy cel operacyjny: budowanie „Jeden Kleen-Tex”.

Te ekscytujące czasy dla firmy dają znacznie większe możliwości ekspansji w nowych obszarach biznesowych i nowych obszarach sprzedaży.

Z przyjemnością witamy naszych współpracowników z The Turtle Mat Company w rodzinie Kleen-Tex.

Kreatywne rozwiązania firmy Kleen-Tex sprawiają że przestrzenie są czystsze, bezpieczniejsze i piękniejsze, a każdy krok jest dla naszych klientów niepowtarzalnym doświadczeniem.

Potrzebujesz wytrzymałych mat do ciągów komunikacyjnych, funkcjonalnych mat do firmy i specjalistycznych mat przemysłowych? Szukasz mat reklamowych z logo do promocji w POS, identyfikacji wizualnej lub jako gadżety reklamowe? A może chcesz mieć w domu maty własnego projektu z napisem lub grafiką, które można z łatwością prać w pralce? W Kleen-Tex nie ma ograniczeń! Zapewnimy Ci kreatywne rozwiązania dla czystszych, bezpieczniejszych i piękniejszych przestrzeni.

Jako światowy producent mat mamy za sobą ponad pół wieku doświadczeń. W relacjach biznesowych jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc nie tylko w odkrywaniu i rozwoju produktów, ale też w dostawach, promocji, sprzedaży i serwisie mat.

Bogate portfolio spełni oczekiwania wielu różnorodnych klientów, którzy docenią jakość i funkcjonalność naszych mat. Co równie ważne, nasze maty są „Made in Europe”, a to oznacza sprawdzone materiały, solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Wkrocz z nami w świat mat – w świat Kleen-Tex!

Wejdź do

Kleen-Tex, inteligentne rozwiązania dla Twojej podłogi

Kleen-Tex to międzynarodowy producent mat podłogowych o największym wachlarzu produktów i możliwościach ich zastosowania.

Jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym, a nasza przyjazna obsługa klienta zawsze służy radą i pomocą.

Zostań Oficjalnym Partnerem już dziś i podaruj swojej firmie efekt WOW!