Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00
Rozpowszechniajcie Informację nie wirusa

:: C O R O N A V I R U S ::

Poniedziałek 6 kwietnia 2020 r.

Drogi Kliencie,

Zespół zarządzający Kleen-Tex Europe nadal spotyka się codziennie za pośrednictwem wideokonferencji, oceniając pandemię COVID19 i jej wpływ na naszą działalność.

Nasz personel administracyjny pracuje zdalnie od kilku tygodni mając dostęp do wszystkich naszych systemów biznesowych, a nasz zespół IT wykonał fantastyczną pracę, aby to umożliwić.

Nasz zakład w Polsce kontynuuje produkcję, ale przez ostatnie dwa tygodnie odbywało się to na zamówienie. Oznacza to, że produkujemy wyłącznie na zamówienie klientów. Tradycyjnie produkowaliśmy mieszankę produktów „na magazyn – dostępne od ręki” i „na zamówienie”. Do produkcji „na magazyn” wrócimy dopiero, gdy wzrośnie popyt. Oznacza to, że możemy teraz zmniejszyć wydajność naszego zakładu do jednej zmiany dziennej - i takie rozwiązanie będzie obowiązywać od dzisiaj, aż wzrost popytu uzasadni powrót do pracy trzyzmianowej.

Nasi partnerzy w łańcuchu dostaw pozostają silni i zdecydowani i z przyjemnością mogę poinformować, że nie mieliśmy żadnych poważnych zakłóceń w łańcuchu dostaw i nie przewidujemy ich w najbliższej przyszłości.

Nasi sprzedawcy w terenie pozostają do Państwa dyspozycji w razie pojawienia się zapytań i chętnie podzielą się informacjami dotyczącymi naszych produktów i usług.

W ubiegłym tygodniu informowałem, że nasz magazyn w Wielkiej Brytanii zostanie zamknięty, jednak ze względu na popyt uzgodniliśmy, że będzie on otwarty w środy, zaczynając od tego tygodnia, w celu obsługi rynku brytyjskiego.

To naprawdę są niespotykane czasy. Czas, w którym nasze nadzieje i myśli są z Wami wszystkimi. Ta pandemia minie, z niecierpliwością czekamy na kontynuowanie współpracy z Wami teraz i w lepszych czasach.

Zespół zarządzający Kleen-Tex chciałby również podziękować zespołom medycznym i zdrowotnym w całej Europie. Nikt z nas nie wie, kiedy kryzys się skończy, jednak planowanie, kiedy to nadejdzie, może potencjalnie znacznie zwiększyć popyt, dlatego jeśli jesteś w stanie złożyć zamówienia na przyszłość, pomoże to nie tylko naszemu zespołowi produkcyjnemu, ale także ułatwi planowanie w naszym łańcuchu dostaw.

Z poważaniem

Gary Haynes

Dyrektor Zarządzający

 

 

Kreatywne rozwiązania firmy Kleen-Tex sprawiają że przestrzenie są czystsze, bezpieczniejsze i piękniejsze, a każdy krok jest dla naszych klientów niepowtarzalnym doświadczeniem.

Potrzebujesz wytrzymałych mat do ciągów komunikacyjnych, funkcjonalnych mat do firmy i specjalistycznych mat przemysłowych? Szukasz mat reklamowych z logo do promocji w POS, identyfikacji wizualnej lub jako gadżety reklamowe? A może chcesz mieć w domu maty własnego projektu z napisem lub grafiką, które można z łatwością prać w pralce? W Kleen-Tex nie ma ograniczeń! Zapewnimy Ci kreatywne rozwiązania dla czystszych, bezpieczniejszych i piękniejszych przestrzeni.

Jako światowy producent mat mamy za sobą ponad pół wieku doświadczeń. W relacjach biznesowych jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc nie tylko w odkrywaniu i rozwoju produktów, ale też w dostawach, promocji, sprzedaży i serwisie mat.

Bogate portfolio spełni oczekiwania wielu różnorodnych klientów, którzy docenią jakość i funkcjonalność naszych mat. Co równie ważne, nasze maty są „Made in Europe”, a to oznacza sprawdzone materiały, solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Wkrocz z nami w świat mat – w świat Kleen-Tex!

Wejdź do

Kleen-Tex, inteligentne rozwiązania dla Twojej podłogi

Kleen-Tex to międzynarodowy producent mat podłogowych o największym wachlarzu produktów i możliwościach ich zastosowania.

Jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym, a nasza przyjazna obsługa klienta zawsze służy radą i pomocą.

Zostań Oficjalnym Partnerem już dziś i podaruj swojej firmie efekt WOW!