Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Akcesoria

Spersonalizuj swoje maty

Spersonalizuj swoje maty

Przygotujemy maty według Twoich indywidualnych wymagań

Naklejki

Dedykowane naklejki pomagają w reklamie i mogą przedstawiać adres internetowy, dane kontaktowe, czy logo firmy. Można je umieszczać zarówno na rancie, jak i na tyle maty. Spersonalizowana naklejka, wykonana na życzenie klienta na bazie indywidualnego projektu, w prosty sposób zgrzewana jest z matą.

 

Naklejki na rancie

Border labels

Wyróżnij się i umieść logo firmy, adres strony internetowej itp. Ulokowana na górze maty.

Naklejki na spodzie

Back labels

Dodaj więcej informacji, umieść logo firmy, opis produktu, instrukcję prania itp. Ulokowana na spodzie maty.

Białe naklejki na spodzie

White strip labels

Przygotowany specjalnie dla Ciebie biały pasek z tyłu maty, na którym możesz wodoodpornym pisakiem zapisać dowolne oznaczenia, np. numery lub informacje wewnętrzne. Po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Chipy

Do elektronicznej identyfikacji mat powszechnie stosuje się chipy.

Standard Data Chips

Klienci dostarczają je nam, a my integrujemy je z matą tak, by były niewidoczne. Możemy też zastosować dodatkowy znacznik, wskazujący miejsce ulokowania chipów, na przykład w postaci naklejki na spodzie maty. 

 

Data Chips Novo Laundry FT301

Chipy są efektywne i można ich używać przez wiele lat. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach elektronicznej identyfikacji mat, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Znaczniki

Eleganckie wytłoczenie na tyle maty, np. logo firmy, dane kontaktowe. Znacznik będzie widoczny przez cały okres eksploatacji maty.

Embossed Plate

Nie ma ograniczeń co do ilości informacji, jakie można zawrzeć przy pomocy znacznika. Rekomendujemy jednak nie stosować małej czcionki i drobnych detali.

Rzepy

Głównym zadaniem rzepów jest utrzymywanie maty w miejscu i niedopuszczenie do jej przesuwania się. Jedna część rzepu umieszczana jest na podłodze w miejscu ułożenia maty, druga część wtopiona jest w spód maty.

Velcro strips

System działa dokładnie tak, jak tradycyjne rzepy haczykowo-pętelkowe znane choćby z ubrań. Po rozłożeniu maty obie części rzepów zostają połączone, a mata zostaje stabilnie przymocowana do podłogi. Rzepy doskonale stabilizują maty przede wszystkim w miejscach intensywnie użytkowanych oraz tam, gdzie poruszają się osoby z wózkami zakupowymi.

Próbki produktów

Opracowaliśmy paletę próbek kolorystycznych i wzorników, dzięki którym nasi klienci mogą wybrać interesujące ich barwy i zobaczyć struktury poszczególnych przędz i materiałów. 

Fabric Samples

Ponieważ różne monitory mają odmienne ustawienia, mogą inaczej odzwierciedlać oryginalne barwy i odcienie z gotowych wydruków. Nasze próbki kolorystyczne przedstawiają rzeczywistą kolorystykę uzyskiwaną na danej tkaninie i są podstawą do akceptacji Państwa projektów. Aby otrzymać próbki kolorystyczne i wzorniki, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.