Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Kleen-Thru Plus

Higieniczna mata gumowa dla branży spożywczej, do kuchni, barów, pomieszczeń z mokrą podłogą. Konstrukcja perforowana, antyzmęczeniowa, antypoślizgowa, z antybakteryjną substancją!

Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Mata Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus to gumowa mata higieniczna do użytku wewnątrz budynków. idealna jeśli ktoś szuka maty dla branży spożywczej, m.in. do kuchni, barów, hoteli, gastronomii i cateringu, pomieszczeń z mokrą podłogą, zakładów przetwórstwa spożywczego (mięsnego, mleczarskiego, etc.).

Jest higieniczna, a precyzyjniej: w strukturę maty wprowadzono antybakteryjną substancję na bazie cząsteczek srebra. Dzięki takiemu zabiegowi mata nie pozwala na rozwój bakterii i grzybów oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest też odporna na oleje, smary i rozpuszczalniki. Substancja antybakteryjna związana jest z matą na stałe, nie wyparuje, nie można jej zeskrobać, czy też wypłukać. Mata nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Ma perforowaną konstrukcję, która zapewnia skuteczny drenaż płynów. Niezależnie od tego, czy będzie to woda, sok, czy inna ciecz, zostanie ona skutecznie odprowadzona z maty, minimalizując prawdopodobieństwo poślizgnięcia się.

Kleen-Thru Plus ma właściwości antyzmęczeniowe dzięki zastosowaniu kompozycji ze specjalnej miękkiej pianki i elastycznej gumy nitrylowej. Mata zwiększa bezpieczeństwo i higienę pracy, szczególnie na stanowiskach, gdzie dominuje praca stojąca. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie, przez co pracownicy są wydajni i efektywni. Jest też antypoślizgowa, co zostało osiągnięte poprzez użycie prawdziwej gumy nitrylowej i żebrowanej struktury powierzchni. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje.

Na Kleen-Thru Plus można też łatwo wjechać wózkiem: transportowym, cateringowym, zakupowym, etc. Niskoprofilowe krawędzie umożliwiają swobodne wjechanie i przejechanie przez matę. Wszystko bez zauważalnych szarpnięć, używania siły, czy unoszenia wózka. Miękka powierzchnia maty amortyzuje upadki przedmiotów, szczególnie tych delikatnych szklanych, czy porcelanowych. W wielu przypadkach może uratować spadające przedmioty przed rozbiciem, co jest szczególnie istotne w gastronomii, cateringu, czy za barem. Dodatkowo Kleen-Thru Plus jest antystatyczna, a zatem zmniejsza nagromadzony ładunek elektryczny, co w kontakcie z wilgocią i rozlanymi płynami może okazać się istotne. Ponadto mata jest odporna na działanie światła, więc nie blaknie i nie odbarwia się i dłużej można cieszyć się wartościowym produktem. Przy stosowaniu się do naszych zaleceń dotyczących eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji. Produkowana w Europie.

Dlaczego wybrać matę Kleen-Thru Plus?

  • Jest higieniczna z wbudowaną substancją antybakteryjną
  • Ma perforowaną konstrukcję dla lepszego drenażu płynów
  • Jest antypoślizgowa i antystatyczna
  • Jest antyzmęczeniowa, odciąża kręgosłup
  • Ma niski profil i łatwo na nią wjechać wózkiem
  • Jest miękka i amortyzuje upadki przedmiotów
  • Otrzymasz 2 lata gwarancji, gdy zastosujesz się do zasad eksploatacji i konserwacji
  • Produkowana jest w Europie
  • Jako producent zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo produktowe

Wytłoczenia

Ribbed with drainage holes
Ribbed with drainage holes

Steam cleanLay flat to dryAnti-Microbial propertiesPVC freeSuitable for underfloor heating2 Year GuaranteeMade in EuropeNational Floor Safety Institute

Product Enquiry PL

Zapytaj o ofertę
Dane osobowe*
captcha

 

Wyślij pytanie

+48 41 267 25 00

info@kleen-tex.pl

Właściwości antybakteryjne

Mata Kleen-Thru Plus przeszła test AATCC TM 30, III. Wyniki przedstawione przez NAMSA (North American Science Associates) pozwalają przyznać macie Kleen-Thru Plus stopień 0/NZ (brak wzrostu na całej powierzchni). Oznacza to, że mata Kleen-Thru Plus posiada efektywną ochronę przeciwgrzybiczą, która powstrzymuje wzrost bakterii oraz grzybów, będących powodem powstawania nieprzyjemnego zapachu na macie. Ochrona antybakteryjna jest zarejestrowana przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska. 

Ochrona antybakteryjna jest wbudowana w strukturę maty, przez co nie zmywa się i nie zużywa przez cały okres jej użytkowania nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym czyszczeniu. Ochrona antybakteryjna dotyczy wyłącznie maty Kleen-Thru Plus, nie stanowi ochrony dla samych jej użytkowników, dlatego upewnij się, że produkt został należycie wyczyszczony po każdym użyciu.

Szczegóły techniczne

ZASTOSOWANIE

Do użytku wewnątrz budynków

Do kuchni, barów, hoteli, gastronomii, cateringu, pomieszczeń z mokrą podłogą, zakładów przetwórstwa spożywczego (owocowo-warzywnego, mięsnego, mleczarskiego, innych).

MATERIAŁY

W całości wykonana z gumy nitrylowej.

Spód z antypoślizgowymi wypustkami.

WYMIARY

86 x 60 cm

86 x 143 cm

Zostań naszym partnerem

Wspaniałe produkty w rewelacyjnych cenach, zapewniające elastyczne marżowanie i wysokie przychody.

Zdolności produkcyjne: powyżej 10000

Wsparcie sprzedażowe oraz szkolenia

Jeśli interesuje Cię któryś z naszych produktów prosimy o kontakt telefoniczny.  Nasz zespół czeka na pytania i doradzi w sprawie wszelkich opcji odsprzedaży, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Worldwide SupplierInternational Trade ISOQAR Registered