Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

O nas

O firmie

Kleen-Tex

Międzynarodowy producent mat

Kleen-Tex - świat u Twych stóp!

Kleen-Tex – jeden z największych producentów mat na świecie – powstał w 1967 w amerykańskim mieście LaGrange, GA. Już 3 lata później uruchomiono pierwszą produkcję wycieraczek na podłożu gumowym z możliwością ich prania, co dało początek ogólnoświatowemu sukcesowi firmy. Dziś Kleen-Tex znaleźć można w 3 europejskich lokalizacjach: siedzibę w Kufstein (Austria), największą fabrykę swoich mat w Suchedniowie (Polska) oraz oddział w Bolton (Wielka Brytania). Ponadto firma posiada swoje dywizje w Japonii, Tajlandii, Południowej Afryce i Brazylii.

Głównym celem Kleen-Tex, od samego początku istnienia firmy, było dostarczanie mat pralniom oraz dystrybutorom akcesoriów czyszczących i pielęgnacyjnych. Postawiono na właściwą gamę produktów, spełniających wysokie wymagania jakościowe i trwałościowe. Obecnie, po kilkudziesięcioletnich doświadczeniach w połączeniu z duchem innowacyjności, dbałością o detale i niezawodną obsługą, firma posiada szeroką ofertę mat spełniających przeróżne potrzeby klientów. I to nie tylko klientów pralnianych, czy włókienniczych, ale i odbiorców prywatnych oraz wszystkich tych, którzy chcą przekonać się o zaletach posiadania mat.

Fakt, że Kleen-Tex produkuje wyłącznie w Europie jest czymś, z czego jesteśmy dumni. Również nasi klienci i dostawcy czerpią z tego tytułu korzyści, bowiem ogólnoeuropejskie, strategiczne pozycjonowanie i segmentacja rynku pozwalają na zacieśnianie kontaktów biznesowych. Bliskość kooperantów i lepsza komunikacja to szybsze, bardziej elastyczne działania oraz skrócenie czasu produkcji i dostaw. Dodatkowo, będąc producentem dokładnie wiemy, jakie materiały i o jakich parametrach stosujemy podczas produkcji. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić właściwości gotowego produktu i zapewnić stosowne certyfikaty, znaki jakości oraz gwarancję.

 

 

Kleen-Tex jest do
Waszej dyspozycji

Na całym świecie, Kleen-Tex znany jest z ustanawiania najwyższych standardów jakości mat podłogowych.

Każdy z naszych międzynarodowych ośrodków oferuje rozwiązania, które zaspokajają potrzeby lokalne, ale jednocześnie są one na tyle elastyczne, by spełniać szersze wymagania rynku.

Jeśli masz szczególne oczekiwania, prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem Kleen-Tex.

Dlaczego powinieneś wybrać Kleen-Tex?

  • Wiedza i doświadczenie od 1967 roku
  • Sprawdzone i dopracowane produkty
  • Niemal dowolny wzór maty
  • Wiele modeli dostępnych "od ręki"
  • Szybka produkcja i dostawa
  • Doskonałość techniczna procesów produkcyjnych