Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Pracownik produkcji - oferta pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Suchedniów (świętokrzyskie)

Opis stanowiska:

  • Praca przy obsłudze zgrzewarki
  • Strzyżenie tkaniny
  • Przygotowanie surowca
  • Praca 3 zmianowa

        Wymagania:

        • Chęć do pracy
        • Zdolności manualne
        • Podstawowa znajomość obsługi komputera
        • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

                    Oferujemy:

                    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
                    • Wynagrodzenie 2000,00 zł brutto na okresie próbnym
                    • Przyjazną atmosferę
                    • Darmową kawę

                    PRACA OD ZARAZ!!!

                    Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV na poniższy adres:

                    hr(at)kleen-tex(dot)pl

                    lub

                    Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

                    ul. Fabryczna 5/12

                    26-130 Suchedniów

                    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

                    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)