Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Pracownik Administracyjno- Biurowy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY

Nr re.: ICAŻ/AK

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych
  • Przygotowywanie dokumentów oraz nadzór nad ich obiegiem
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność i sumienność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Świadczenia socjalne,
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków.

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres:

hr@kleen-tex.pl

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)