Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Pracownik działu obsługi klienta

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Nr ref.: POK/AŻ

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientem wewnętrznym firmy (Intercompany)
  • stały kontakt z oddziałami naszej firmy w innych krajach
  • współpraca z wszystkimi działami firmy
  • praca w systemie ERP (Microsoft Navision)
  • wprowadzanie zamówień
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • wystawianie faktur
  • nadzorowanie wysyłek
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • rzetelność i skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

Oferujemy:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość dłuższej współpracy
  • przyjazną atmosferę
  • rozwój kariery poprzez  profesjonalne szkolenia

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres:

adres: hr@kleen-tex.pl

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

Dział Kadr

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)