Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Samodzielny księgowy/księgowa

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Nr ref.: SM/EKK

Miejsce pracy: Suchedniów

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie kosztów produkcji
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z przyjętymi w Spółce standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w firmie produkcyjnej
  • Praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji      na rynku i długim stażu,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Świadczenia socjalne,
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków.

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres:

adres: hr@kleen-tex.pl

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

Dział Kadr

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)