Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Pracownik Tkalni

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK TKALNI Nr ref.: PT/NK

Zakres obowiązków:

  • Obłożenia ram natykowych surowcem
  • Nadzór nad maszyną tkacką
  • Pakowanie utkanej tkaniny
  • Kontrola wzrokowa tkanej tkaniny
  • Obsługa komputera

Wymagania:

  • Wykształcenie technik mechanik
  • Zmysł techniczny
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ·
  • Przyjazną atmosferę ·
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres: hr@kleen-tex.pl lub Kleen-Tex Polska sp. z o.o. Dział Kadr i Płac ul. Fabryczna 5/12 26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)