Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Spawacz-Mechanik Oferta Pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

SPAWACZ - MECHANIK

Nr ref.:MEUR/DS

 Zakres obowiązków:

  • Realizację zadań z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie planowej konserwacji i remontów maszyn
  • Wykonywanie operacji spawania różnymi technikami
  • Wykonywanie wszystkich prac spawalniczych według norm jakości
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń
  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

 Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres:

hr@kleen-tex.pl

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

Dział Kadr i Płac

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)