Wysyłamy na cały świat - skontaktuj się z nami:
+48 41 267 25 00

Specjalista ds. marketingu - oferta pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Nr ref.: SDM/AZ

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie polityki marketingowej i promocyjnej firmy.

 Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych wspierających sprzedaż
  • Wsparcie promocji produktów i budowy marki firmy za pomocą dostępnych narzędzi internetowych, w tym również portali społecznościowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji prowadzonych działań
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami materiałów marketingowych
  • Bieżące monitorowanie rynku, działań konkurencji ,analiza i badania rynkowe trendów branżowych
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
  • Znajomość zasad poprawiających użyteczność strony internetowej  oraz zwiększających konwersję
  • Znajomość narzędzi mierzących ruch na witrynie (Google Analitycs)
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi marketingowych (SEO, mailingi), w tym w social media
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji ze współpracownikami i klientami wewnętrznymi
  • Mile widziane zainteresowania fotografią, poligrafią, grafiką
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych.

 Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu
  • przyjazną atmosferę
  • świadczenia socjalne
  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków

CV wraz z nr ref. w tytule maila prosimy o przesłanie na adres:

hr@kleen-tex.pl

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)